fota
strzałkainformacje

O FIRMIE

 

Firma PROTEC DIGITAL powstała w 1999 roku. Przez pierwszy rok swojej działalności zajmowaliśmy się produkcją urządzeń elektronicznych na zlecenie. Później rozpoczęliśmy samodzielną działalność produkcyjną. W chwili obecnej nasza firma specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu urządzeń elektronicznych do SAMOCHODOWYCH INSTALACJI GAZOWYCH również na zasadzie autoryzowanego odbiorcy.

Wszystkie nasze urządzenia zostały zaprojektowane i zmontowane w całości przez PROTEC DIGITAL dzięki najnowocześniejszym technologiom i profesjonalnym urządzeniom linii technologicznej do montażu SMT oraz THT.

Jakość i trwałość produktów (potwierdzona długim okresem gwarancji), a także konkurencyjne ceny, zaowocowały uznaniem klientów polskich jak i zagranicznych. Posiadając nasze produkty mają państwo gwarancję, że są one najwyższej jakości. Ponad to realizujemy niestandardowe projekty zgodnie z sugestiami klienta. Zaplecze technologiczne jakim dysponujemy pozwala nam świadczyć USŁUGI W ZAKRESIE MONTAŻU SMT,THT a także projektowania i testowania urządzeń elektronicznych na zamówienie.

Wykonujemy urządzenia prototypowe w ilościach dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość wykorzystania zalet "outsourcingu". Innymi słowy, zlecanie produkcji "na zewnątrz" pozwala zdecydowanie zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem rozbudowanego zaplecza produkcyjnego i/lub eliminuje potrzebę inwestowania w specjalistyczne maszyny. Dlatego nasz Klient może skupić swoje zasoby i środki finansowe na tych obszarach stanowiących podstawę jej działań, w których osiąga przewagę konkurencyjną. Oferujemy wysoką jakość świadczonych usług, atrakcyjne ceny i terminy realizacji.

Jesteśmy otwarci na szeroko pojętą współpracę zarówno w dziedzinie montażu elektronicznego, jak i dystrybucji urządzeń LPG.

 o firmie | produkty | dokumentacja | download | sklep ON-LINE | kontakt | Copyright by PROTEC DIGITAL © 2009